Aviz de angajare – asistent de program

A.O. Perspectiva or. Cahul angajează asistent de program pentru perioada de 12 luni cu posibilitate de extindere.

Detalii privind activitatea organizaţiei găsiţi pe www.aoperspectiva.wordpress.com.

Sunt încurajaţi să aplice tinerii care au finisat recent studiile universitare sau care îşi fac studiile la masterat.

Se oferă:

  • Program de activitate dinamic şi interesant
  • Salariu motivant
  • Întregul pachet social

Cerinte şi responsabilităţi:
• planificarea acţiunilor şi activităţilor din cadrul programului;
• organizarea activităţilor pentru grupul ţintă  şi monitorizarea acestora;
• coordonarea activităţilor grupului de voluntari;
• asistarea directorului de program şi echipa organizaţiei în dezvoltarea şi implementarea proiectului;
• asistarea în organizarea şi administrarea programelor de instruiri, vizitelor, campaniei media, inclusiv elaborarea agendelor şi coordonarea activităţilor logistice;
• mentinerea şi actualizarea sistemului de documentare pentru toate materialele programului;

Programul de lucru este flexibil.  Doritorii tebuie sa transmita scrisoare de motivare si CV la adresa ao_perspectiva@yahoo.com  pînă la data de 15 septembrie.

Persoanele preselectate vor fi invitate la interviu.

Persoana de contact: Victoria Ivancioglo 069030796

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s